............Copyright ©

S.A.M. Sigorta ve Reasürans Brokerliği LTD.ŞTİ.

İletişim

Sigorta BrokerlikSAM BROKERLİĞİ HAKKINDA

Yaklaşık 20 yıldır Sigorta sektöründe Yurtiçi ve Yurtdışı sigortacılık bilgi ve tecrübesi ile Sigortaya konu olabilecek her alanda danışmanlık ve risk plasmanı yapan şirketimiz ortakları, iki yıldır Merkezi Bursa olmak üzere Temmuz 2005 itibari ile İzmir'de, S.A.M. Brokerlik olarak ülkemizin önde gelen bir çok kuruluşuna, bireysel ve kurumsal anlamda her türlü risk yönetimi,risk plasmanı

Poliçe yönetimi ve hasar yönetimi konularında Sigorta Brokerliği danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ayrıca Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketleri ile reasürans projeleri geliştirmekte olup, bu projelerin plasmanlarının,dünya sigorta piyasasındaki en yüksek güvenlik kriterleri ile yapılması sağlanmaktadır.

S.A.M. Brokerlik, herhangi bir sigorta şirketine bağlı olmaksızın, sadece müşteri avantajları doğrultusunda danışmanlık hizmeti veren,deneyimli bir sigorta ve reasürans brokerliği şirketidir. S.A.M. Brokerlik, şirketinizin daha önce uygulamakta olduğu sigorta sistemine köklü değişiklikler getirerek karşı karşıya kalacağınız,

Risk Yönetimi-Piyasa Araştırmaları-Risk Plasmanı-Poliçe Yönetimi-Hasar Takibi

Konularında çözümler sağlarken,ayrıca sigorta şirketlerinin ve kurumsal müşterilerinin dünya sigorta piyasalarında projelendirilebilecek sigorta ihtiyaçları için de Reasürans Brokerliği yapmaktadır.

S.A.M. Brokerlik, ile şirketinizi sigortaya konu olabilecek her alanda, sizin yerinize temsil eden danışman bir kadroya sahip olacaksınız.

Şirketinizi ve risklerinizi sizin kadar iyi tanıyacak uzmanlarımızın şirketinize hiçbir ek mali yük getirmeyecek olan çalışmaları sayesinde sigorta giderlerinizde önemli tasarruflar sağlayarak, daha geniş teminatlar satın alma imkanına kavuşacaksınız,üstelik sizin seçtiğiniz bir sigorta şirketi ile.

 

SAM BROKERLİK. Tüm hakları saklıdır.

dizayn